Aktualności

50 lat po maturze

7 czerwca 2013

Dokładnie 50 lat temu 7 czerwca 1963 r. świadectwo dojrzałości otrzymał Stefan Radomski. Dziś zorganizował spotkanie z grupą swych szkolnych koleżanek i kolegów. Absolwenci 1963 wczesnym popołudniem spotkali się w naszej Alma Mater, a ich radości nie było końca. Cieszyli się widokiem Jagiellonki, której niektórzy z nich nie widzieli co najmniej od ostatniego Zjazdu w 2006 r.
Absolwentów serdecznie przyjęli w szkolnych progach Dyrektor Mirosław Piątek oraz Prezes Stowarzyszenia Jagiellończyków Małgorzata Kwiatkowska. Wszyscy odbyli spacer po dawnych i nowoczesnych wnętrzach Szkoły, zwiedzili szkolną bibliotekę, a na dłużej zagościli w Klubie Absolwenta, gdzie wpisali się do Księgi Pamiątkowej i z radością oglądali pamiątki szkolne.
Zapraszamy Was drodzy Jagiellończycy do zacieśniania więzów ze starą szkołą, z której "wzięliście skrzydła do lotu".
Zdjęcia ze spotkania Absolwentów 1963

Walne Zebranie

28 kwietnia 2013

Informujemy, że 22 maja 2013 r. odbędzie się walne zebranie członków Stowarzyszenia Jagiellończyków.
Pierwszy termin godzina 17.00
Drugi termin godzina 17.30
Zebranie odbędzie się w Klubie Absolwenta, wejście od nowego dziedzińca.
Zapraszamy

Radosne Wielkanocne Spotkanie

20 marca 2013

Dziś w Klubie Absolwenta odbyło się niezwykle radosne spotkanie. Radosne nie tylko dlatego, że zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, niosące nadzieję, odnowę i pokój, ale także dlatego, że spotkali się bardzo licznie Jagiellończycy z różnych roczników, a największą atrakcją było przybycie dużej grupy absolwentów rocznik 1963, którzy w tym roku obchodzą 50. rocznicę matury. Jagielloński wielkanocny stół ledwie pomieścił wszystkich przybyłych gości, zachwyconych wnętrzami Klubu Absolwenta, pamiątkami i.... wspomnieniami, którym nie było końca. Tylko groźba włączenia alarmu o 22.oo skłoniła wielkanocnych biesiadników do opuszczenia Klubu i murów Alma Mater. Gościliśmy Stefana Radomskiego, byłego ambasadora w Turkmenistanie, a wcześniej radcę Ambasady Polskiej przy ONZ w Wiedniu oraz płocką poetkę Wandę Gołębiewską. Wielu z obecnych wstąpiło w szeregi Stowarzyszenia Jagiellończyków, z czego się niezmiernie cieszymy.
Oczywiście nie zapomnieliśmy o całej Jagiellońskiej Braci, absolwentach i sympatykach Szkoły, którym na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy zdrowia, radosnych spotkań z dobrymi ludźmi oraz tego, co najistotniejsze w niezwykłych wiosennych świętach - Nadziei - na dobre jutro i na wszystko, co dla Was, drodzy Jagiellończycy, najważniejsze.
Zdjęcia z wielkanocnego spotkania

Spotkanie Wielkanocne

26 lutego 2013

20 marca 2013 r., w środę o godzinie 17.00 w Klubie Absolwenta odbędzie się spotkanie absolwentów i sympatyków Jagiellonki z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Serdecznie zapraszamy. Mile widziane przyniesienie koszyczka z wielkanocnymi potrawami.

6 stycznia 2013

W ubiegłym roku w grudniu w Klubie Absolwenta odbyły się "dwie Wigilie". To niecodzienne zdarzenie miało miejsce dzięki absolwentom Jagiellonki, rocznik 2012.
Byli uczniowie klasy 3 B (matura 2012) zapragnęli jak co roku przeżyć niezapomnianą klasową Wigilię. Nie mogąc dzielić się opłatkiem razem z absolwentami starszych roczników w dniu 12 grudnia 2012 r., przybyli na spotkanie dzień później i wraz z wychowawczynią p. Violettą Kilarską spędzili niezapomniane chwile aż do późnych godzin wieczornych.
Zapraszamy Was drodzy Absolwenci do spotkań w Klubie Absolwenta.
A na Nowy Rok 2013 życzymy Wam zdrowia, uroczych spotkań z koleżankami i kolegami z klasy oraz dobrych ludzi wokół.

Zdjęcia z "Dwóch Wigilii"

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]

Stowarzyszenie Jagiellończyków © 2004-2008   Powered by ml.net.pl