Aktualności

Wakacyjne spotkania

27 lipca 2013

Przyjaźnie szkolne z Jagiellonki trwają zawsze. Potwierdza to dzisiejsze spotkanie grupy Jagiellończyków, szkolnych przyjaciół Hanny Piaseckiej, którzy zawitali do Klubu Absolwenta w Jagiellonce. Jak sami mówią, starają spotykać się przynajmniej raz w roku, właśnie w ostatni lipcowy weekend. Po mile spędzonych chwilach przy kawie Violetta Kilarska oprowadziła absolwentów 1965 r. po szkole . W planach Jagiellończycy mieli jeszcze wieczorne spotkanie w "Panu Tadeuszu", zorganizowane przez Mariusza Portalskiego, absolwenta Jagiellonki 1959 r. Cieszymy się ze wszystkich spotkań Jagiellończyków i zapraszamy Was, drodzy Absolwenci, do odwiedzania Klubu Absolwenta.
Zdjęcia z koleżeńskiego spotkania

50 lat po maturze

7 czerwca 2013

Dokładnie 50 lat temu 7 czerwca 1963 r. świadectwo dojrzałości otrzymał Stefan Radomski. Dziś zorganizował spotkanie z grupą swych szkolnych koleżanek i kolegów. Absolwenci 1963 wczesnym popołudniem spotkali się w naszej Alma Mater, a ich radości nie było końca. Cieszyli się widokiem Jagiellonki, której niektórzy z nich nie widzieli co najmniej od ostatniego Zjazdu w 2006 r.
Absolwentów serdecznie przyjęli w szkolnych progach Dyrektor Mirosław Piątek oraz Prezes Stowarzyszenia Jagiellończyków Małgorzata Kwiatkowska. Wszyscy odbyli spacer po dawnych i nowoczesnych wnętrzach Szkoły, zwiedzili szkolną bibliotekę, a na dłużej zagościli w Klubie Absolwenta, gdzie wpisali się do Księgi Pamiątkowej i z radością oglądali pamiątki szkolne.
Zapraszamy Was drodzy Jagiellończycy do zacieśniania więzów ze starą szkołą, z której "wzięliście skrzydła do lotu".
Zdjęcia ze spotkania Absolwentów 1963

Walne Zebranie

28 kwietnia 2013

Informujemy, że 22 maja 2013 r. odbędzie się walne zebranie członków Stowarzyszenia Jagiellończyków.
Pierwszy termin godzina 17.00
Drugi termin godzina 17.30
Zebranie odbędzie się w Klubie Absolwenta, wejście od nowego dziedzińca.
Zapraszamy

Radosne Wielkanocne Spotkanie

20 marca 2013

Dziś w Klubie Absolwenta odbyło się niezwykle radosne spotkanie. Radosne nie tylko dlatego, że zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, niosące nadzieję, odnowę i pokój, ale także dlatego, że spotkali się bardzo licznie Jagiellończycy z różnych roczników, a największą atrakcją było przybycie dużej grupy absolwentów rocznik 1963, którzy w tym roku obchodzą 50. rocznicę matury. Jagielloński wielkanocny stół ledwie pomieścił wszystkich przybyłych gości, zachwyconych wnętrzami Klubu Absolwenta, pamiątkami i.... wspomnieniami, którym nie było końca. Tylko groźba włączenia alarmu o 22.oo skłoniła wielkanocnych biesiadników do opuszczenia Klubu i murów Alma Mater. Gościliśmy Stefana Radomskiego, byłego ambasadora w Turkmenistanie, a wcześniej radcę Ambasady Polskiej przy ONZ w Wiedniu oraz płocką poetkę Wandę Gołębiewską. Wielu z obecnych wstąpiło w szeregi Stowarzyszenia Jagiellończyków, z czego się niezmiernie cieszymy.
Oczywiście nie zapomnieliśmy o całej Jagiellońskiej Braci, absolwentach i sympatykach Szkoły, którym na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy zdrowia, radosnych spotkań z dobrymi ludźmi oraz tego, co najistotniejsze w niezwykłych wiosennych świętach - Nadziei - na dobre jutro i na wszystko, co dla Was, drodzy Jagiellończycy, najważniejsze.
Zdjęcia z wielkanocnego spotkania

Spotkanie Wielkanocne

26 lutego 2013

20 marca 2013 r., w środę o godzinie 17.00 w Klubie Absolwenta odbędzie się spotkanie absolwentów i sympatyków Jagiellonki z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Serdecznie zapraszamy. Mile widziane przyniesienie koszyczka z wielkanocnymi potrawami.

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]

Stowarzyszenie Jagiellończyków © 2004-2008   Powered by ml.net.pl