Aktualności

Radosne Wielkanocne Spotkanie

20 marca 2013

Dziś w Klubie Absolwenta odbyło się niezwykle radosne spotkanie. Radosne nie tylko dlatego, że zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, niosące nadzieję, odnowę i pokój, ale także dlatego, że spotkali się bardzo licznie Jagiellończycy z różnych roczników, a największą atrakcją było przybycie dużej grupy absolwentów rocznik 1963, którzy w tym roku obchodzą 50. rocznicę matury. Jagielloński wielkanocny stół ledwie pomieścił wszystkich przybyłych gości, zachwyconych wnętrzami Klubu Absolwenta, pamiątkami i.... wspomnieniami, którym nie było końca. Tylko groźba włączenia alarmu o 22.oo skłoniła wielkanocnych biesiadników do opuszczenia Klubu i murów Alma Mater. Gościliśmy Stefana Radomskiego, byłego ambasadora w Turkmenistanie, a wcześniej radcę Ambasady Polskiej przy ONZ w Wiedniu oraz płocką poetkę Wandę Gołębiewską. Wielu z obecnych wstąpiło w szeregi Stowarzyszenia Jagiellończyków, z czego się niezmiernie cieszymy.
Oczywiście nie zapomnieliśmy o całej Jagiellońskiej Braci, absolwentach i sympatykach Szkoły, którym na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy zdrowia, radosnych spotkań z dobrymi ludźmi oraz tego, co najistotniejsze w niezwykłych wiosennych świętach - Nadziei - na dobre jutro i na wszystko, co dla Was, drodzy Jagiellończycy, najważniejsze.
Zdjęcia z wielkanocnego spotkania

Spotkanie Wielkanocne

26 lutego 2013

20 marca 2013 r., w środę o godzinie 17.00 w Klubie Absolwenta odbędzie się spotkanie absolwentów i sympatyków Jagiellonki z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Serdecznie zapraszamy. Mile widziane przyniesienie koszyczka z wielkanocnymi potrawami.

6 stycznia 2013

W ubiegłym roku w grudniu w Klubie Absolwenta odbyły się "dwie Wigilie". To niecodzienne zdarzenie miało miejsce dzięki absolwentom Jagiellonki, rocznik 2012.
Byli uczniowie klasy 3 B (matura 2012) zapragnęli jak co roku przeżyć niezapomnianą klasową Wigilię. Nie mogąc dzielić się opłatkiem razem z absolwentami starszych roczników w dniu 12 grudnia 2012 r., przybyli na spotkanie dzień później i wraz z wychowawczynią p. Violettą Kilarską spędzili niezapomniane chwile aż do późnych godzin wieczornych.
Zapraszamy Was drodzy Absolwenci do spotkań w Klubie Absolwenta.
A na Nowy Rok 2013 życzymy Wam zdrowia, uroczych spotkań z koleżankami i kolegami z klasy oraz dobrych ludzi wokół.

Zdjęcia z "Dwóch Wigilii"

Opłatek w Klubie Absolwenta

14 listopada 2012

12 grudnia 2012 r.(środa) w Klubie Absolwenta odbędzie się spotkanie opłatkowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów oraz sympatyków Jagiellonki na spotkanie, aby cieszyć się wspólnie i przygotować się radośnie do nadchodzących dni Bożego Narodzenia. Początek spotkania o godzinie 17.00.
Bardzo serdecznie zapraszamy.

XXI Rajd Niepodległości

10 listopada 2012

10 listopada 2012 r. odbył się XXI Rajd Niepodległości "Szlakami Legionistów Płockich", współorganizowany przez Stowarzyszenie Jagiellończyków. Rajd od 21 lat odbywa się dzięki współpracy LO im. Władysława Jagiełły w Płocku oraz PTTK o. Płock, a jego zakończenie ma zawsze miejsce w auli płockiej Jagiellonki.Od roku 2011 nagrodą główną jest Puchar Prezesa Stowarzyszenia Jagiellończyków. W tym roku uczniowie Jagiellonki zajęli I miejsce zarówno w Rajdzie Niepodległości, jak i w Konkursie Piosenki Legionowej. Nagroda specjalna zostaje dziś w Jagiellonce.

Zdjęcia z rajdu

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26]

Stowarzyszenie Jagiellończyków © 2004-2008   Powered by ml.net.pl