Aktualności

Alleluja na Wielkanoc i cały rok...

25 marca 2015

W radosnej atmosferze w wiosenną środę spotkali się w Klubie Absolwenta ci wszyscy, którzy pragną podtrzymywać i utrwalać więzi ze Szkołą. To absolwenci i miłośnicy Szkoły wiedza,że wspólne spędzanie czasu i wspominanie szkolnych lat łączy i pozwala przypomnieć sobie wspólnie spędzone lata. Wielkanocnym jajem pragniemy podzielić się ze wszystkimi, którym nie jest obca nasza Szkoła. Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt oraz odnowy i radości.
Stowarzyszenie Jagiellończyków.

Wielkanocne spotkanie

17 marca 2015

W dniu 25 marca o godzinie 17.00 w Klubie Absolwenta odbędzie się spotkanie wielkanocne. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów i sympatyków Szkoły. Mile widziane przyniesienie koszyczka wielkanocnego.

Absolwenci przy choince Samorządu Uczniowskiego Jagiellonki

10 grudnia 2014

W dniu 10 grudnia 2014 r. w Klubie Absolwenta odbyła Wigilia Absolwentów i sympatyków Jagiellonki. Te doroczne spotkania cieszą się uznaniem Absolwentów Szkoły z różnych roczników. Dawni uczniowie chętnie odwiedzają zarówno zabytkowe wnętrza swej Alma Mater, jak nowe korytarze. Tym razem absolwenci spotkali się przy choince, którą przygotował Samorząd Uczniowski Jagiellonki. Stanowiło to ciekawe "nawiązanie więzi" między starszymi a młodymi. Absolwenci odbyli także wieczorową porą sentymentalny spacer po Szkole. Niektórzy z nich przyznali, że po raz pierwszy są po wielu latach "nocą" w Szkole.
Klub Absolwenta rozbrzmiewał kolędami do chwili, kiedy należało opuścić gmach Szkoły, aby nie aktywować alarmu.
Życzymy wszystkim Absolwentom i sympatykom Jagiellonki zdrowia i radosnego przeżywania nadchodzących dni. Pragniemy również zachęcić Was drodzy Jagiellończycy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach w Klubie Absolwenta.
Zdjęcia ze spotkania

Opłatek w Klubie Absolwenta

19 listopada 2014

10 grudnia 2014 r. (w środę)o godzinie 17.00 odbędzie się w Klubie Absolwenta (wejście od nowego dziedzińca szkolnego) Wigilia Jagiellończyków. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów oraz sympatyków Jagiellonki. Mile widziane przyniesienie ze sobą "koszyczka świątecznego".
Zapraszamy bardzo serdecznie.

Odbyło się.......Wakacyjne Spotkanie Jagiellończyków

2 sierpnia 2014

1 sierpnia, tym razem na Cholerce, odbyło się Wakacyjne Spotkanie Jagiellończyków, na które przybyło 90 absolwentów i sympatyków Jagiellonki. Najstarsi, obecni na spotkaniu, absolwenci zdali maturę w 1955 r. Najliczniej jednak reprezentowane były roczniki absolwentów 1976 oraz 1986.Sporo było też absolwentów z roku 1965. Wspólne rozmowy oraz zabawa trwały niemal do północy i choć miejsce było być może szczególne (przy kościele) nikt na jutrznię nie został:)
Przypominamy, że Wakacyjne Spotkania Jagiellończyków to kontynuacja zapoczątkowanych w 2001 Nieformalnych Zjazdów, których rodzicami chrzestnymi byli Hanna Piasecka (absolwentka 1965 r.) oraz Maciej Turowski (absolwent 1964 r. Organizatorzy tegorocznego spotkania, Stowarzyszenie Jagiellończyków, serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie oraz zapraszają do wspólnej zabawy w przyszłym roku. To, ile Was, drodzy Jagiellończycy, przybędzie zależy tylko od Was.
Serdecznie zapraszamy!
Obejrzyj zdjęcia z Wakacyjnego Spotkania Jagiellończyków

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23]

Stowarzyszenie Jagiellończyków © 2004-2008   Powered by ml.net.pl