Aktualności

8 października 2009

Kochani, poszukuję kontaktu z Danutą Połeć - Walkiewicz klasa XI A, matura
1969 r.
Grzegorz Rutkowski matura 1966
Tel. 0607 151 780

ODLICZANIE

13 lipca 2009

Za niecałe dwa tygodnie spotykamy się po raz ósmy nieformalnie, jagiellońsko i z uśmiechem na twarzy. Spotykamy się w ogródku piwnym pana Krzysztofa Krajewskiego – szefa agencji RIS. Ogródek znajduje się w przepięknym miejscu, pod skarpą wiślaną , wśród strumyczków, mostków i zieleni.
Kolorowe parasole osłonią nas przed słońcem a w razie niepogody odbijać będą kropelki deszczu.
Przepustką wstępu jest świadectwo maturalne ! Proszę pamiętać o tym !
Godzina rozpoczęcia – 17.00
Przywitamy Was po staropolsku chlebem ze smalcem i kwaszonym ogórkiem oraz kufeleczkiem piwa. To już taka nasza jagiellońska tradycja.

Na terenie ogródka umieszczony jest barek w którym można będzie kupić ale już za własne pieniądze gorące dania oraz zimne i gorące napoje.

Muzyka łączy pokolenia. Gorące rytmy i pan Wojtek Kilarski poderwą nas do tańca i rozgrzeją nasze serca.

Czekamy na absolwentów wszystkich roczników. Przybywajcie.

A do południa w godzinach 10.00-12.00 zapraszamy do zwiedzania szkoły, zwłaszcza tych absolwentów, którzy po raz pierwszy będą z nami.
A jak już się zmęczycie bieganiem po jagiellońskich schodach to w Klubie Absolwenta będzie czekać na was gorąca, pachnąca kawka.

Do miłego 25 lipca.

Kupony rabatowe

15 czerwca 2009

Dla uczestników lipcowych spotkań już teraz zamieszczamy kupony rabatowe, przekazane nam przez naszego sponsora pana Krzysztofa Krajewskiego – szefa agencji RIS.
Kupony należy wydrukować z naszej strony i wykorzystać w Cafe Drink Akapit lub w restauracji ESTERA .

Oto link: Kupony rabatowe


ZAPRASZAMY

Ósme nieformalne spotkanie Jagiellończyków

11 czerwca 2009

Spotykamy się w ostatnią sobotę miesiąca lipca tj. 25 lipca. Początek godzina 17.00. Spotykamy się nad Wisłą w ogródku piwnym pana Krzysztofa Krajewskiego szefa agencji RIS. To jest to samo miejsce co w ubiegłym roku .
Pod mostem należy skręcić w lewo w ulicę Kawieckiego i iść prosto aż za stanicę żeglarską .
Wstępem jest świadectwo maturalne !

W tym samym dniu będzie można zwiedzać szkołę, pochodzić po klasach, wpaść na kawkę z ciasteczkiem do Klubu Absolwenta. Szkoła będzie otwarta w godzinach rannych 10.00 – 12.00.
Szczegóły podamy później.

Pogoda zaklepana !

ZAPRASZAMYMiłe Koleżanki! Drodzy Koledzy!

7 maja 2009

Kilkunastoosobowe grono absolwentów ,,Jagiellonki” z 1959 r. zdecydowało o potrzebie uczczenia 50-tej rocznicy naszej matury. W tej sprawie kontaktowałem się także z Dyrektorem Szkoły oraz Zarządem Stowarzyszenia Absolwentów ,,Jagiellonki”. Nie do wszystkich naszych Koleżanek i Kolegów udało nam się dotrzeć i tą drogą chcemy rozpropagować informację o Uroczystości wraz z prośbą o ewentualne zgłoszenie się na podane adresy członków Komitetu Organizacyjnego.
Wdzięczni będziemy za udostępnienie okresowe zdjęć fotograficznych z okresu naszego pobytu w Liceum. Po zeskanowaniu umieścimy te zdjęcia na płyty DVD i przekażemy wszystkim zainteresowanym.


W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Mariusz Portalski

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26]

Stowarzyszenie Jagiellończyków © 2004-2008   Powered by ml.net.pl